czwartek, 12 lipca 2012

Skrzynka mejlowa Holly

                     
Jes­tem za blis­ko, żeby mu się śnić. 
                                                  Wisława Szymborska

    Za mną pierwsz jazda! Żyje. Znaki na drodze. Samochód jeździ i nie siedzę w areszcie! Huraaa! Ale się cieszę. Od rana miałam okropnego ''stresa''. Objadałam się słodyczami i biegałam po sklepach, żeby tylko o tym nie myśleć. Ta.. wiem dziwna jestem. Ale cóż. To cała ja! Z jazdy jestem zadowolona. Instuktor jest super i nie krzyczy. Żeby tylko udało mi się trzymać prawej krawędzi jezdni i nie wciskać tak mocno gazu a będzie super. Mam nadzieję, że wszystko uda mi się wypracować. I z pewnością z chęcia będę wsiadać za kółko ;)
     Dzisiaj nie mam dla Was stylizacji. Nie będę Was karać moją straszną mordką. Dziś coś dla miłośników książek i nie tylko, bo może ktoś, kto nie czyta się zdecyduje? Byłoby miło. Mam więcej czasu i staram się go dobrze wykorzystać, m.in.: wypoczywając. Tak! Dla niektórych książki to relaks i ja należę do tego grona. Nie będę się tutaj rozpisywać o mojej książkowej miłości tylko postaram się '' streścić'' .
    Znalazłam ciekawą wypowiedź na temat książki, dlatego chyba nie obrazicie się, że nie będę się sama produkować? < Holly to brytyjska wersja Bridget Jones, która zawsze ma pełno kłopotów, problemy z nadwagą, posiada jedną, najlepszą przyjaciółkę – wariatkę i przyjaciela, geja, który zawsze służy radą. Kto by nie chciał przeczytać lekkiej, przyjemnej powieści w postaci maili? Maili zabawnych, wzruszających, miejscami rozczulających, zaskakujących i przykrych, a przede wszystkim szokujących. Czytanie cudzej skrzynki mejlowej nie jest zbyt grzeczne, jednak jeśli jest ona udostępniona publicznie, to czemu by nie spróbować? Zwłaszcza, że to skrzynka Holly Denham. Brytyjskiej odpowiedniczki Bridget Jones. >
    Więcej już nie piszę. Jedynie POLECAM! ;)


6 komentarzy:

 1. nie znałam, ale chętnie po nią sięgnę :)

  Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z kim jeździsz? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałam, że jest fajny :) Powodzenia na jazdach! :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. a co polecasz z bardziej ambitniejszych książek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno ''Potop'' ''Quo vadis'' ''Maria Antonina''''Balsam dla duszy kobiety'' czy jakaś pozycja wspaniałego Paulo Coelho ;)

   Usuń