czwartek, 14 czerwca 2012

Utracone marzenia

         
                      
Marze­nie jest jak myd­la­na bańka, kiedy je chwy­tamy pryska.
                                                                                 Agnieszka Lisak

    Ostatnio pech mocno się mnie trzyma, a wczoraj nie odstępował mnie ani na chwilę. Nic nie szło po mojej myśli, a wieczorem miałam ochotę usiąść i się rozpłakać.
    Niestety najprawdopodobniej muszę zawiesić bloga i jest mi z tego powodu bardzo smutno ;( Kiedyś ktoś w komentarzu napisał, że blog '' to moje drugie życie''. Chyba sama lepiej bym tego nie ujęła. Każdego dnia myślałam o tym, żeby coś napisać. Kiedy coś mi się spodobało chciałam jak najszybciej się tym z Wami podzielić. Cieszyłam się, że zyskuję czytelników. Mam za sobą wzloty i upadki. Pewnie teraz wiele osób jest zadowolonych, ale dla mnie to właśnie utracone marzenia.
    Wczoraj kiedy chciałam zrobić zdjęcia pojawiły się dwa głupie słowa '' focus error''. Okazało się, że jest to popsuty autofocus. Niestety naprawa jest dość droga i w najblizszym czasie mnie na nią nie stać.
    Dziękuję, że byliście! 

5 komentarzy:

 1. popsuty aparat to nie powód aby przestać pisać bloga ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
  BŁAGAM!!!
  NIE RÓB TEGO!
  TO DLA MNIE TEŻ DRUGIE ŻYCIE!
  BIAŁYSTOK POZDRAWIA

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli naprawdę zależy ci na blogu to nie możesz go "ot tak" przestać prowadzić. Jeśli to twoje drugie życie , to nie możesz go stracić. Nie można tak łatwo przestać marzyć i do końca trzeba walczyć o marzenia. Przecież aparat to nie wszystko. Możesz robić zdjęcia telefonem , lub prosić koleżanki ich robienie. Zyskałaś wielu czytelników i nie możesz teraz odpuścić. Blog to coś więcej niż głupie pisanie ... Nie zapomnij o tym ! I nie zawieszaj bloga . :** Trzymaj się ;**

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak osoba wyżej ma racje ! Marzenia trzeba realizować bez względu na wszystko a zwłaszcza wtedy gdy pojawiają się przeciwności bo nie dojdziesz do celu jesli będziesz myślała ,że wszystko przychodzi łatwo :) I własnie na wszystko można znaleźć rozwiązanie a nie od tak się poddać :) Możesz tylko pisać i dzielić się z nami swoimi przeżyciami wiadomo blog ze zdjęciami ma większą wartość ale wszyscy raczej będą wyrozumiali a kiedy rozwiążesz problem będziesz dodawać te zdjęcia xD
  miau

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jesteś prawdziwą blogerką , jeśli nie potrafisz walczyć o swoje marzenia i bez względu na wszystko , pisać dalej !

  OdpowiedzUsuń