środa, 27 czerwca 2012

Wspomnienia

Nie płacz gdy słońce zni­ka, bo łzy nie poz­wolą zo­baczyć Ci gwiazd.
    Dzisiejszy dzień był zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Wyspałam się, a potem poszłam odebrać kuzynkę ze szkoły. Przy okazji odwiedziłam moich nauczycieli, którzy uczyli mnie w podstawówce i gimnazjum. Myślę, że było to miłe spotkanie zarówno dla mnie jak i dla nich. Przypomniało mi się zakończenie roku, kiedy niesamowicie ryczałam. W tych wspaniałych murach spędziłam 10 lat, znaczną część mojego życia. Toteż wizyta w nich obudziła we mnie piękne wspomnienia. Od najmłodszych lat dawałam z siebie wszystko. Brałam udział w prawie wszystkich możliwych przedstawieniach i zdobywałam mnóstwo nagród. Pamiętam jak ostatniego dnia zapłakana wręczałam kwiatka pani dyrektor, a ona równie wzruszona powiedziała bardzo miłe słowa '' Szkoła traci swoją największa gwiazdę''. Szkoda, że wraz z opuszczeniem tych bliskich mi murów zakończyła się moja ''kariera'' teatralno - wokalna. To miejsce było częścią mnie, niestety w życiu wszystko ma swój kres.
   Później odrobiłam z małą jej ostatnią w tym roku pracę domową i pojechałam na wykłady. Spotkałam się z Asią. Nie widziałyśmy się tylko jeden dzień, a miałam jej tyle do powiedzenia! Zrobiła mi kilka zdjęć. Gdy je dostanę zobaczycie dzisiejszą stylizację.
  Teraz oglądam mecz, w którym bardzo ładnie gra moja kochana Portugalia. Mocno trzymam za nią kciuki ;*
  Was natomiast zostawiam ze zdjęciami natury. Pan bocian uchwycony przez mojego Skarba. Biedronki, których w tym roku jest chyba milion. W życiu nie widziałam tylu biedronek! Wspaniała tęcza, a właściwie dwie tęcze, którym zdjęcie zrobił mój brat. To niesamowite, że natura ukazuje tak cudowne oblicze. A także najbardziej nienormalny kot na świecie w słodkim wydaniu.3 komentarze:

 1. jaki słodki kiciuś <3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło jest tak powspominać... i pomyśleć,że teraz już moje dzieci chodzą do szkoły :)
  Śliczna tęcza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej! Prowadzisz fajnego bloga, nie miałam o tym pojęcia, dodaje do obserwowanych! :))

  OdpowiedzUsuń